973 208 333 e-podatelna

Staňte se členem našeho týmu!

kariera.uvn.cz

Proč pracovat v ÚVN

 • "Povolání zdravotní sestry by mělo být společensky vnímáno jako prestižní, jde ruku v ruce s povoláním lékaře. Máme to štěstí, že si naše nemocnice stále více uvědomuje důležitost práce zdravotních sester a podporuje je profesně i lidsky."

  Kateřina Malá, staniční sestra Kardiologického oddělení

 • "Na akcích v rámci Programu na podporu zdraví zaměstnanců oceňuji pestrou nabídku sportovních aktivit a hlavně přátelskou atmosféru, která tu panuje."

  MUDr. Martin Hajšl, Kardiologické oddělení ÚVN

 • "Proč pracovat v ÚVN? Protože je to skvělá, pokroková nemocnice, na krásném místě a s fér managementem, který má zájem na tom, aby se tu lidem pracovalo dobře. :)"

  Dana Krásová, sestra JIP chirurgické kliniky ÚVN

 • "Je to nemocnice, kde pracuje spousta skvělých lidí, specialistů. Nemocnice, která se dynamicky rozvíjí, myslí na své zaměstnance a dokáže nabídnout obrovskou škálu možností profesního rozvoje."

  Mgr. David Vrbický, vedoucí fyzioterapeut

 • "Ve vojenské nemocnici se cítim jako doma, je pro mě druhým domovem, neměnila bych ji za jinou. "

  Sabina Beránková, zdravotnický asistent

Více o výhodách zaměstnání v ÚVN
Jsme nemocnice podporující zdraví svých zaměstnanců v rámci programu "Podpora zdraví - Zdravá nemocnice".Více o programu podpory zdraví v ÚVN


Potřebuji být potřebná
Sabina Beránková pracuje v Ústřední vojenské nemocnici čtvrtým rokem. Začínala na oddělení hematologie a krevní transfuze, před rokem přestoupila na oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny jako zdravotnický asistent. Jejím mottem je Carpe Diem – užívej dne. Věnuje se běhání, airsoftu, zároveň studuje 2. ročník oboru všeobecná sestra na 2. LF UK. „Tohle studium je pro mě cesta k tomu, abych mohla nastoupit do armády a abych se mohla stát vojenskou zdravotní sestrou, to je můj velký sen,“ prozrazuje na sebe v úvodu našeho rozhovoru Sabina -  usměvavá, dobře naladěná.
Celý článek...

PDFTiskEmail