973 208 333 e-podatelna

ÚVN byla vyhlášena jako nejlepší nemocnice ČR 2016

Organizace Health Care Institute (HCI) dnes na svých webových stránkách zveřejnila výsledky celostátního projektu „Nemocnice ČR 2016“, který byl realizován od 1. února do 31. srpna 2016. V soutěži byla zapojena také naše nemocnice – a byla vyhodnocena jako absolutní vítěz! ÚVN je Nemocnicí ČR 2016.


Prvenství mezi 155 nemocnicemi ČR nás pochopitelně těší. Je za ním spousta hodin, dnů, týdnů a měsíců i let poctivé práce našich zdravotníků i zaměstnanců, kteří jim vytvářejí podporu. Naším cílem i odměnou je spokojený pacient, vítězství v soutěžích je něco navíc. Je poděkováním vám všem,“ uvádí Lenka Gutová.

Cílem projektu HCI je sestavit žebříček nemocnic České republiky dle míry bezpečnosti a také spokojenosti pacientů a zaměstnanců. Vyhodnocení projektu probíhá za pomoci strukturovaných postupů vycházejících z metodiky strategického nástroje pro měření výkonnosti organizací – Balanced Scorecard.  Výstupy tohoto projektu jsou poskytovány manažerům nemocnic, aby mohli snadněji pracovat na zkvalitnění zdravotní péče v České republice.

Pokračování projektu „Nemocnice ČR 2017“ bude probíhat od 1. února do 31. srpna 2017.


Všechny výsledky najdete na http://www.hc-institute.org/.

PDFTiskEmail