Hledáme pomocníka/ci na zajištění úklidových, stěhovacích a dalších pomocných manuálních prací v areálu nemocnice.

  ZŠ/SOU vzdělání

  zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  Nástup možný po dohodě

Požadujeme:

  • ZŠ vzdělání nebo výuční list
  • zdravotní způsobilost pro výkon fyzicky náročných manuálních prací
  • bezúhonnost

Náplň práce:

  • práce v jednosměnném provozu
  • rozvoz léčiv a zdravotnického materiálu, výpomoc ve skladu odpadového hospodářství
  • přenos/převoz technických zařízení, nábytku a dalšího materiálu,
  • úklidové, stěhovací a další pomocné manuální práce ve spolupráci s údržbou ÚVN

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc,
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele,
  • příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce),
  • příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce),
  • mateřská školka Střešovanka,
  • kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč),
  • ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000,- Kč/měsíc),
  • slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb,
  • program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.),
  • další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis.

Kontakt pro zasílání žádostí a životopisů:
Ladislava Volfová
Vedoucí skupiny odpadového hospodářství
tel.: 973 203 458

Další údaje:

Telefon: (+420) 973 203 602, 973 202 745

budova F, vchod F1, přízemí