CH1 Umístění: budova CH1 část A, přízemí, (vchod přes budovu CH2 spojovací chodbou)

 

Vedoucí lékař lůžkové části: MUDr. Juraj Beniak, FEBU
Staniční sestra: Bc. Daniela Řehořová
Telefonický kontakt: +420 973 203 326, 973 203 327
Návštěvní hodiny:  Vzhledem k léčebnému režimu doporučujeme návštěvy v odpoledních hodinách. Při příchodu na naši kliniku se vždy prosím nahlaste zdravotnickému personálu (zpravidla na sesterně).
Příjmy: Plánované příjmy se hlásí na lůžkovém oddělení Urologické kliniky 1. LF UK a ÚVN.

 

Lůžková část Urologické kliniky má kapacitu 26 lůžek, která jsou rozmístěna v pokojích s jedním až pěti lůžky. Lůžka jsou plně polohovatelná. Nemocní po operacích jsou před návratem na lůžkové oddělení umístěni na dospávacím pokoji, kde je jim poskytnuta nezbytná pooperační monitorace. Pokud to stav pacienta vyžaduje, jsou pacienti po operacích hospitalizování na Jednotce intenzivní péče Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny, kde mají zajištěnou anesteziologickou i urologickou péči. Po stabilizaci zdravotního stavu se vracejí na standardní lůžka oddělení.

Sociální služby jsou zajišťovány prostřednictvím zdravotně sociálního pracovníka ÚVN.

Na oddělení jsou v dispozici 4 nadstandardní pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením – dva jednolůžkové a dva dvoulůžkové. Pro rezervaci nadstandardního pokoje je možno kontaktovat sekretariát Urologické kliniky – tel. č. +420 973 203 331. 

Ke stažení:

pdf Ceník nadstandardních pokojů ÚVN (211 KB)

Pozn: Urologická klinika si vyhrazuje právo přesunout pacienta z nadstandardního pokoje na standardní, bude-li to provoz oddělení vyžadovat (například akutní příjmy pacientů/naplnění kapacity oddělení).