Rychlá konzultace a poradenství

Máte-li Vy nebo Vaši blízcí psychické potíže a nevíte si rady jak dál, můžete se obrátit na níže uvedené kontakty s žádostí o radu či konzultaci. Pomůžeme Vám zorientovat se v systému psychologických a psychiatrických služeb v ÚVN a zajistíme kontakt s příslušnými odborníky.

Telefon: 973 203 426,
8:00 – 15:00 hod., všední dny
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozn.: Při prvním kontaktu prosím uveďte, že jste válečný veterán nebo osoba blízká.

 

Poradna pro válečné veterány a komplexní ambulantní psychiatrická péče

Poradna pro válečné veterány se zabývá řešením specifických obtíží souvisejících s výkonem vojenského povolání. Poradenství obsahuje kompletní diagnostiku, psychoterapeutickou podporu, psychiatrickou léčbu, poradenství v sociální oblasti, doporučení a návrh všech forem navazující péče (ambulance, hospitalizace, lázeňská péče, krizová intervence aj.).

Ambulantní služby klinického psychologa

Ústřední lékařsko-psychologické oddělení nabízí v rámci péče o válečné veterány služby psychodiagnostické a psychoterapeutické. Tyto služby jsou (jsou-li indikovány) poskytovány v rámci zdravotního pojištění.

Adiktologická poradna

V případě potřeby konzultace vztahující se k rizikovému užívání alkoholu či jiných návykových látek zprostředkujeme setkání s odborníkem na problematiku léčby závislostí, který zhodnotí závažnost problému a doporučí vhodný přístup k jeho řešení.

Lůžkové oddělení

Na psychiatrickém lůžkovém oddělení je poskytována komplexní diagnostika a léčba pacientů s duševním onemocněním. V případě, že zdravotní stav pacienta vyžaduje specializovanou nebo dlouhodobější péči, přesahující možnosti hospitalizace v ÚVN, jsou po dohodě s pacientem a jeho blízkými zajištěny a zorganizovány návazné služby ve specializovaných zařízeních (dlouhodobá léčba závislostí, dlouhodobá psychoterapie, sociální služby apod.).