Ambulance a odborné poradny

CH1 Umístění: ambulance - budova CH1, vchod CH2, přízemí

 

Objednávání pacientek (recepce, kartotéka) +420 973 203 348, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ordinační hodiny Pondělí - čtvrtek: 7:30 - 15:00 hod
  Pátek: 7:30 - 14:00 hod

 

 

Ambulance Gynekologické kliniky 3. LF UK a ÚVN poskytuje komplexní preventivně-léčebnou péči. K plánovaným gynekologickým vyšetřením a k operačním výkonům se v pracovní době objednejte na telefonním čísle 973 203 348. Přijímáme všechny pacientky, pokud máte doporučení nebo předchozí vyšetření, přineste je, prosím, s sebou. Akutní případy zařazujeme k ošetření kdykoliv, bez prodlení.

Hlavní náplní ambulantního oddělení je diagnostika a léčba/plánování  léčby gynekologických onemocnění v celém rozsahu oboru – zánětů, bolesti, neplodnosti, poruch pánevního dna, poruch udržení moči, nezhoubných i zhoubných nádorů. V případě potřeby zajišťujeme v krátkém termínu provedení invazivních diagnostických procedur (např. diagnostická hysteroskopie nebo diagnostická laparoskopie) nebo operačních výkonů (např. malé gynekologické výkony – kyretáž, operační hysteroskopie, ošetření čípku, umělé ukončení těhotenství; nebo velké operační výkony – laparoskopické operace, hysterektomie, operace pro nádory, a další).

Dispenzarizace

V případě potřeby na žádost ošetřujícího gynekologa nebo pacientky dlouhodobě sledujeme pacientky s gynekologickým onemocněním – např. pacientky s děložními myomy, cystami na vaječníku, přednádorovými stavy děložního čípku, aj.

Prevence

Pro zaměstnance nemocnice, armády a Ministerstva vnitra zajišťujeme  pravidelnou preventivní péči – screening karcinomu děložního čípku (prevence jednou ročně); sledování v průběhu těhotenství; preskripci hormonální antikoncepce či substituce, aj.

 

Odborné poradny

 

Poradna pro poruchy plodnosti

 Pondělí 8.30 - 11.30

 MUDr. Tereza Kosová

Urogynekologie/ sonografie

 Pondělí 13.00 - 15.00

 kpt. MUDr. Luboš Karásek

Indikační poradna

 Úterý 8.30 - 11.30

 MUDr. Pavla Svobodová, PhD.

Poradna pro léčbu endometriózy

 Úterý 13.00 - 15.00

 MUDr. Imrich Kiss, Ph.D., MSc.

Poradna pro onemocnění čípku/ sonografie

 Středa 8.30 - 11.30

 MUDr. Šárka Málková

Endoskopická poradna, léčba myomů

 Středa 13.00 - 15.00

 MUDr. Lukáš Větrovský

Onkogynekologická poradna/robotická chirurgie

 Čtvrtek 8.30 - 11.30

 MUDr. Pavla Svobodová, PhD.

Poradna pro nemoci prsu/ posudková činnost

 Pátek 8.30 - 11.30

 pplk. MUDr. Martina Veselá