Ústav gastrointestinální onkologie nabízí možnost konzultace zdravotního stavu a doporučeného postupu léčby u našich lékařů se specializací na onkologická onemocnění gastrointestinálního traktu.

O konzultaci může požádat pacient, příbuzný pacienta s jeho souhlasem nebo ošetřující lékař pacienta s jeho souhlasem. Konzultace obsahuje zhodnocení poskytnuté zdravotnické dokumentace, tedy lékařských zpráv a nálezů, hospitalizačních zpráv, histologických, bioptických a podobných nálezů a popisů snímkové dokumentace ze zobrazovacích metod. Nezahrnuje klinické vyšetření pacienta ani opětovné zhodnocení histologických preparátů.

Výstupem konzultace je naše vyjádření – druhý názor k léčbě a doporučení k dalšímu postupu. Zpětnou vazbu zasíláme dle aktuálních časových a kapacitních možností, ale nejpozději do 14 dnů po obdržení podkladů.

Odesláním zdravotnické dokumentace ke konzultaci našimi lékaři vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů.

V případě, že máte o konzultaci zájem, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.