C3 Umístění: budova C3, přízemí

 

Ordinační doba:

Pondělí- čtvrtek: 7.30 - 15.30
Pátek: 7.30 - 14.15
Objednávání pacientů: +420 973 203 306
Vedoucí lékař: MUDr. Bohumila Konečná

Ambulance poskytuje léčebnou péči celé škály chronických kožních i pohlavních onemocnění, které svým rozsahem či průběhem nevyžadují péči na lůžku. Dále zde probíhá dispenzární péče kožních nádorů a pohlavních onemocnění a poradenská činnost – viz níže. K vyšetření je nutno se předem objednat, pouze akutní případy lze vyšetřit bez objednání v rámci žurnální (akutní) ambulance.

 

Odborné poradny:

Veškeré zákroky a ošetření v těchto specializovaných poradnách, ambulancích, či na sále probíhají pouze po předchozím objednání a vyšetření v běžné ambulanci.


Klinické demonstrace - prim. plk. MUDr. Zdeněk Antal
V této poradně se řeší nejasné případy, rozhoduje se o dalším postupu léčby, včetně dispenzární péče. Poradna současně funguje jako poradna pro pigmentové afekce (melanomová komise).

Poradna pro léčbu chronických ran - MUDr. Bohumila Konečná
V této poradně probíhá dispenzární péče a léčba pacientů s bércovými vředy s cílem zajištění optimalizace péče, včetně používání moderních krycích materiálů. Součástí je i edukace pacienta a naučení sebeošetřování, případně zajištění domácí péče.

Kosmetologická poradna - MUDr. Jana Asterová
Zde probíhá poradenská činnost k diagnostice typu pleti a o správném postupu ošetřování problematické pleti, drobné dermatochirurgické výkony (odstraňování fibromků, seborhoických bradavic, sklerotizace, chemický peeling). Dále na přístroji IPL provádíme rejuvenace (omlazování), epilace, depilace, odstraňování pigmentací), microneedling – tzv. pero – pro rejuvenaci kůže, zbavení pigmentových lézí i drobných vrásek. Od roku 2019 provádíme kosmetické ošetření i K – laserem. Vesměs se jedná o nadstandardní péči hrazenou pacienty.

Standardní kosmetická péče
Zde provádí speciálně vyškolená zdravotní sestra kosmetické masáže, čištění pleti, ošetřování problematické (aknózní) pleti, aplikaci biolampy, softlaseru pro léčbu akné a keloidních jizev, vakuovou diamantovou lehkou dermabrazi, kosmetické lymfodrenáže, aplikace UV záření – opalovací program. I tato péče je poskytována pouze za přímou úhradu pacientem.

Kabinet fyzikální léčby
Zde je hlavní náplní činnosti světloléčba UVA i UVB – celotělová i lokalizovaná u ambulantních i hospitalizovaných pacientů s lupénkou včetně postižení nehtů, akné, atopickým ekzémem apod., u vybraných onemocnění aplikace ultrazvuku. Fyzikální léčbu ordinuje lékař ambulance - je hrazena jak pojišťovnou tak i v rámci nadstandardní péče pacientem.

Sál korektivní dermatologie
Provádíme drobné zákroky – odstraňování benigních i zhoubných nádorů kůže a névů, odběry části kůže k histologickému vyšetření.

Nadstandardní služby
Na ambulanci provádíme již výše zmíněné léčebné či kosmetické úkony v rámci nadstandardní péče, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění; ceník je k nahlédnutí v recepci ambulance nebo na webových stránkách.