C3 Umístění: budova C, vchod C3, 1.patro

Zaměřuje se na diagnostiku a léčbu, rehabilitaci a posuzování rozsáhlých chronických kožních a akutních pohlavních onemocnění v rámci krátkodobější hospitalizace. Cílem je zvládnutí akutní fáze onemocnění a následný převod do ambulantní péče s řádným poučením pacienta ve spolupráci s ošetřujícím lékařem a spádovým dermatovenerologem. Průměrná doba hospitalizace na našem oddělení je 10 dnů. Současná celková kapacita dermatovenerologického oddělení jsou 4 akutní lůžka.

Návštěvní hodiny u hospitalizovaných pacientů nejsou omezené. Návštěvy by měly respektovat případná upozornění či omezení ze strany personálu, která jsou v zájmu pacienta. Propustky či vycházky jsou výjímečně možné pouze z vážných rodinných či jiných důvodů. Sociální služby jsou zajišťovány prostřednictvím pracovnice humanitní služby ÚVN Praha, duchovní služby jsou zajišťovány na žádost pacienta nemocničním kaplanem.


Nadstandardní služby:
Na lůžkové části je možno využít celkem tří nadstandardně vybavených jednolůžkový pokoj (sociální zařízení, televize, internet, chladnička, rychlovarná konvice apod.).

Ke stažení: 

pdf Ceník nadstandardních pokojů ÚVN (211 KB)

 

Dermatovenerologické oddělení
Lůžková část +420 973 202 981
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.