Koncert pro dárce 2016 Dne 8. prosince 2016 se v aule ÚVN konal tradiční slavnostní předvánoční večer věnovaný dárcům krve. Jako poděkování za dlouholetou spolupráci ho připravili pracovníci Oddělení hematologie a krevní transfuze ÚVN.


Vedoucí Úseku centrálních laboratoří MUDr. František Bílek, Ph.D., a primář OHKT plk. MUDr. Miloš Bohoněk, Ph.D., osobně poděkovali všem dárcům, kteří pravidelně přicházejí darovat plazmu, krev i její další složky, za jejich věrnost a také za to, že neváhají přispívat svým dílem k léčbě a záchraně lidských životů. Dárcům také poděkovali zástupci dlouholetých sponzorů předvánočníchdárcovských setkání - za VLRZ RNDr. Václav Kupilík a za ČČK ředitelka Oblastního spolku ČČK pro Prahu 6, 8 a 9 paní Ivana Kadlečková.

Příjemnou atmosféru podvečera vytvořil v naplněném kongresovém centru ÚVN svým vystoupením zpěvák Bohuš Matuš. V závěru programu bylo vylosováno 15 hodnotných cen, z nichž jako obvykle dominovaly 3 několikadenní zimní zájezdy pro 2 osoby do horských zotavoven VLRZ. Ceny sportovního charakteru darovala firma Loap. Vystoupení Bohuše Matuše dárci velmi ocenili a ozančili ho za jedno z nejlepších za několik posledních let.

Koncert pro dárce 2016 Koncert pro dárce 2016 Koncert pro dárce 2016 Koncert pro dárce 2016