Pohybová aktivita má nezastupitelnou úlohu jak v prevenci, tak i v léčbě řady civilizačních onemocnění. Prudký nárůst řady těchto onemocnění souvisí se snížením fyzické aktivity doma i v zaměstnání. Tento fakt si v nemocnici plně uvědomujeme a pro naše zaměstnance připravujeme pravidelné sportovní aktivity.

Kondiční cvičení: Cvičte s námi podpořte své zdraví

Pohybová aktivita V současné době probíhá kondiční cvičení pod názvem "Cvičte s námi - podpořte své zdraví" a to každou středu od 15.00 do 16.00 hodin, v tělocvičně ÚVN.

Do práce na kole

Do prace na kole Od roku 2014 se týmy zaměstnanců účastní celorepublikové soutěže Do práce na kole a nemocniční soutěže Zdravě do práce. Pravidelné jízdy na kole, koloběžce, běhu či chůze se zúčastnilo již přes stovku zaměstnanců.

Turnaje a zápolení

Turnaje Tým pro podporu zdraví je pořadatelem nejrůznějších sportovních utkání - např. v nohejbalu, badmintonu, hokejbalu, volejbalu, beachvolejbalu, běhů, ale třeba i zápolení v pétanque apod. Více informací a fotografie z akcí najdete na Facebooku Zdravé nemocnice.

Plavecký bazén

Plavecký bazén Na Julisce Za účelem regenerace sil nabízíme zaměstnancům využití sportovních zařízení Plavecký bazén Na Julisce s možností využití sauny.

Návštěvní hodiny (pro zaměstnance)
bazén: pátek: 15.00 - 16.00 hodin
sauna: pátek: 13.00 - 17.00 hodin

Adresa:
Stadion ASC Dukla Praha, Na Julisce, Praha 6

Tělocvična a posilovna

Posilovna Denně přístupná tělocvična a posilovna pro zaměstnace v pavilonu F v areálu nemocnice.