Chtěla bych moc poděkovat celému personálu gynekologické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha za skvělou péči. Šla jsem na zákrok s velkým strachem a panickou úzkostí, ale od první chvíle byli všichni neuvěřitelně milí, vstřícní, trpěliví a lidský.
Díky jejich přístupu jsem to zvládla mnohem lépe, než jsem čekala. Velmi si vážím jejich profesionality i empatie.
Děkuji J. R.

