Vážený pane profesore, dnes jsem byla po resekci AVM propuštěna z ÚVN. Protože jsem neměla možnost Vám osobně poděkovat, tak bych tak chtěla učinit alespoň touto cestou.
Ze srdce Vám děkuji za Vaši mimořádnou péči, profesionální přístup a provedení mé operace dne 17. 6. Nevím, jestli víte, jak dobře působíte na své pacienty. Velmi si vážím Vašeho lidského přístupu, který mi dodal klid a jistotu před samotným zákrokem. Jsem nesmírně vděčná, že jsem se mohla svěřit do péče tak skvělého odborníka.
Mé velké poděkování patří také celému týmu sester a ošetřovatelů. Jejich péče, ochota a laskavost mi velmi pomohly v pooperačním období a zpříjemnily mi pobyt v nemocnici. Zvláště bych vyzvedla sestru Šárku, Marcelu, Anetu a oba Zdeňky.
Přeji Vám, pane profesore, i celému Vašemu týmu mnoho dalších pracovních úspěchů a spoustu spokojených pacientů, kterým, tak jako mně vracíte zdraví do života.
S úctou I.S.

