Dobrý den,
za sebe i jménem rodiny bych rád poděkoval celé sekci neurologie a neurochirurgie. Jen díky Vaší péči a správným rozhodnutím byla dnes moje sestra, Jana Bémová, propuštěna z nemocnice do domácí péče v dobré fyzické i psychické kondici.
Dne 14.4.2026 prodělala rupturu aneurysmatu v mozku. Jen díky pohotové reakci lidí v okolí, kteří zahájili v místě události resuscitaci, včasnému zásahu ZZS a převozu do FNKV celou událost přežila. Následný převoz do ÚVN bylo podle mě dalším klíčovým krokem, díky kterému je Janička nyní už doma a v dobré náladě. Strávila 3 týdny na ICU B, kde došlo k zacoilování aneurysmatu (bez komplikací). Následná péče celého personálu byla neskutečná. Jako další krok po těchto 3 kritických týdnech proběhlo přemístění na oddělení NIP, kde strávila následující cca měsíc pod dohledem MUDr. Votavy. Tam postupně nabrala vědomí, začaly základní rehabilitace. Vedla si i díky příkladné péči personálu skvěle. Poslední týdny strávila na rehabilitačním oddělení, kde však byla od začátku otázka času, než bude propuštěna do domácí péče.
Tímto tedy zasílám poděkování. Jsme všem, kteří se pozitivně podíleli na sestřiném uzdravení podíleli, navždy vděční. Prosím vyřiďte za nás všem zmíněným oddělením poděkování.
S pozdravem,
B. D.

